Божинов пак търка пейката, Лозана бие като гост

7 Dni Futbol24.09.201700
божинов

Валери Божинов отново остана резерва. Българският нападател попадна в групата на Лозана за гостуването на Люцерн, но така и не се появи в игра. Въпреки това неговият отбор победи с 3:2.

По този начин Лозана вече има актив от 10 точки, с които заема 6-ото място във временното класиране на местното първенство.

Томи Юрич откри за Люцерн от дузпа, но с попадения на Леандро Марин и Жоел Гайсман Лозана обърна нещата в своя полза. Отново Юрич се разписа за 2:2 в 60-ата минута, а в ответната атака Франческо Марджота донесе победата на гостите, които завършиха мача с 10 човека. В 72-ата минута Гонсало Сарате получи червен картон.