Кулма се издънил здраво, Белчев разкри кога ще го върне в състава

7 Dni Futbol22.09.201726060
белчев

Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев заяви след победата с 3:0 над Дунав, че ключът към успеха е бил в добрата игра по крилата и запазването на спокойствието след незадоволителното първо полувреме.

„На почивката указанията бяха да се запази хладнокръвие и да сме по активни по крилата. Получи се, въпреки че и трите гола дойдоха от статични положения“, сподели Белчев и допълни, че е доволен от физическото състояние на отбора след краткия период, в който „червените“ играха два пъти за първенство и веднъж за Купата. Той заяви и, че не мисли докога ще продължи победната серия, която вече набъбна до 8 поредни успеха. „Ние играем мач за мач“, сподели с усмивка Белчев и разкри, че Густаво Кулма е нарушил вътрешният правилник.

„Кулма има проблем с дисциплината, не с контузия. Когато си оправи дисциплината, тогава ще играе“, каза наставникът на ЦСКА.