Ето кога ЦСКА бие най-лошо! „Червените“ обожават късните драми (Статистика)

7 Dni Futbol18.09.20177630
цска каранга

ЦСКА постигна седмата си поредна победа в Първа лига. Успехът дойде с гол на Фернандо Каранга в 6-та от 9-те минути продължение, което затвърди тенденцията от началото на сезона „червените“ да удрят съперниците си в края на мачовете. Статистиката сочи, че 11 от 25-те си гола играчите на Стамен Белчев са отбелязали в заключителните 30 минути от срещите. 6 от тези 11 попадения са дошли след 75-та минута.

Интересно е и, че ЦСКА бележи доста и в началото на срещите си. В 9-те си мача от сезона „червените“ са реализалира пет пъти до 15-та минута, като два от тези голове дойдоха при победата с 6:1 над Витоша на „Армията“.

Резултатността на ЦСКА е почти еднаква в двете полувремена. През първите 45 минути на мачовете си те са вкарали 12 гола, а през вторите – 13. Най-малко попадения са отбелязвани между 45-та и 60-та минути – само 2. Вторият най-слаб период е между 30-та и 45-та минути, когато „червените“ са вкарали 3 пъти.