Депутът нямаше да реже ЦСКА, ако в БФС не бяха безгръбначни! Апостолов потурчи мача заради един лъжец и … Лудогорец!

7 Dni Futbol17.09.201720111
черно море цска  манолев сукуна

Привърженици на ЦСКА стартираха подписка в социалните мрежи с искане на оставка на рефера Стефан Апостолов от парламента. Тя ще бъде изпратена на премиера Бойко Борисов и шефа на парламентарната група на ГЕРБ Цветан Цветанов. Според привържениците Апостолов уронвал престижа на партията с уникалните си гафове по време на мача “Черно море” – ЦСКА. Столичани постигнаха седмата си поредна победа в 6-ата минута на добавеното време, когато Фернандо Каранга отбеляза след хубав пробив на Десподов.

Апостолов направо побърка гостите, като първо не свири дузпа срещу Станислав Манолев в 11-ата минута, а след това в 41-ата не зачете и гол на национала заради несъществуваща засада.

След мача “Левски” – “Лудогорец” шефът на съдийската комисия на БФС Петър Петров обяви, че Апостолов и Никола Попов са санкционирани заради незадоволителните си оценки. Апостолов бе този, който казал на Попов по системата за връзка, че Натаниел е само за жълт картон, след като той удари два пъти с лакът в лицето Антонио Вутов. Дългата почивка за Апостолов се оказа само един мач и той получи назначението за Варна.

Накрая и домакините възнегодуваха от решението му да покаже два светкавични жълти картона на Цветелин Чунчуков. Вече се знаеше, че продължението ще бъде доста дълго, защото заради хвърлените димки и факли от агитката на гостите второто полувреме бе спряно за 5-6 минути.

Апостолов бе изведен от терена с доста сериозен полицейски кордон.