Роси е категоричен: Най-слабият ни мач, Любенов не е виновен

7 Dni Futbol10.09.20175020
любенов

Старши треньорът на Левски Делио Роси заяви след поражението от Ботев Пд, че грешката на Александър Любенов за изравнителният гол на Тодор Неделев не е основната причина за първата му загуба начело на „сините“. Роси бе категоричен, че отборът е изиграл най-слабите си 90 минути под негово ръководство.

„Играхме под нивото си от предишните срещи. Допуснахме грешки, можехме и да спечелим, ако не ги бяхме направили. Не бяхме свежи след тежкия мач с Лудогорец. След такъв двубой, при 1:0 в следващия трябва да се затвориш по-рано, за да не допуснеш предпоставки да загубиш. Днешният мач беше най-лошият ми в Левски досега.

Пропускът на Мапуку можеше да ни донесе победата, но това нямаше да промени мнението ми за мача. Наблягам на недоброто ни представяне, грешката на Любенов не беше основната причина да загубим. Не искам да изкарвам него виновен“, каза Роси.