Джанини продължава да се доказва в богаташката лига на Китай! Отупа и Карлос Тевез и компания

7 Dni Futbol10.09.20171940
1

Воденият от Ясен Петров отбор на Хенан Жание постигна много важна победа в борбата за оцеляване в китайската Суперлига. Тимът постигна драматичен обрат при гостуването си на Шанхай Шенхуа – 2:1. Преди почивката момчетата на Петров губеха с 0:1 от Карлос Тевез и компания, но с два гола на Рикардо Ваш Те, вторият от които в 90-ата минута стигнаха до успеха.

Благодеранието на спечелените три точки Хенан се изкачи на 11-а позиция в класирането и е на 8 т. над чертата. До края на шампионата остават още шест кръга. Лидер е Гуанджоу Евъргранд с 56.