ЦСКА удари Марица в дебюта на Барт и Лое

7 Dni Futbol02.09.20174920
александър дюлгеров милчо ангелов

ЦСКА продължава да ниже победа след победа. Армейците днес победиха с 3:1 Марица в контрола, която се игра на базата в Панчарево. Нападателят Милчо Ангелов вкара два от головете за победата на ЦСКА, а едно попадение добави Кевин Кубемба. Неофициален дебют в срещата записаха двете нови попълнения на червените Александър Барт и Раул Лое. Последният започна като титуляр, а френският бранител се появи в игра след почивката.

ЦСКА започна много добре мача и още във 2-ата минута можеше да открие резултата, но ударът на Енрике бе неточен. Осем минути след това Кубемба изведе отлично Милчо Ангелов в наказателното поле на Марица, но таранът се засуети и топката му бе избита.

В 14-ата минута Меркадо центрира в наказателното поле на гостите, топката стигна до Раул Лое, който обаче не успя да отправи добър завършващ удар. Все пак две минути по-късно логичното се случи и ЦСКА поведе в резултата. Кубемба пусна хитро към Милчо Ангелов, който се освободи от персоналния си пазач и с техничен удар не остави никакви шансове на вратаря на Марица – 1:0.

СНИМКИ ОТ ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ТУК

В 32-ата минута Меркадо сбърка една топка, тя попадна в краката на Георги Георгиев, но той стреля неточно в аут. В края на първата чат пък Густаво Кулма бе изведен очи в очи с противниковия вратар, но стреля право в него.

Гостите от Пловдив започнаха по-добре второто полувреме и в 56-ата минута успяха да намалят резултата. Само пет минути след това обаче Дюлгеров пусна отличен извеждащ пас към Кубемба, който остана сам срещу вратаря на Марица и от малък ъгъл отново изведе ЦСКА напред в резултата.

В 70-ата минута играчите на ЦСКА направиха хубава комбинация в наказателното поле на Марица, която завърши с удар на Кубемба, но топката рикошира в играч на гостите и излезе в корнер. След изпълнението му Милчо Ангелов с глава вкара втория си гол в мача. До края на срещата и двата отбора имаха изгодни положения за гол, но в крайна сметка мачът завърши при резултат 3:1 в полза на ЦСКА.