Нова победа в стил „Делиорман“! Съдиите поднесоха трите точки на Лудогорец с два нередовни гола (Снимки)

7 Dni Futbol12.08.201729870
верея

Лудогорец постигна една от марковите си победи със сериозна съдийска помощ. Орлите биха 3:1 Верея с помощта на реферската бригада, ръководена от Георги Давидов.

Първото попадение в мача дойде в 25-та минута след 2-метрова засада, но на Клаудиу Кешеру не му пукаше и закова с глава в мрежата на Аргилашки. Румънецът направи 2:0 5 минути по-късно след подаване от корнер, като реферите този път не маркираха чисто нарушение в атака на нападателя.

Верея върна един гол след хубаво подаване към Георги Андонов, който овладя на гърди и с удар между краката на Ренан направи 1:2 в 40-та минута.

Интригата бе убита окончателно от Анисе в началото на второто полувреме. Мадагаскарецът завърши с бомбен изстрел под гредата хубава комбинация между Кампаняро и Кешеру.

Лудогорец е с равни точки с ЦСКА на второто място в класирането – по 10, а Верея е 4-и със седем точки.

От понеделник начело на разградчани се очаква да застане Димитър Димитров – Херо. Днес тимът бе воден от Петко Петков.