След гаврите с Левски, БФС развъртя брадвата! Паднаха нови 3 съдийски глави и една на наблюдател

7 Dni Futbol10.08.201701
Верея - Левски, Мирослав Енчев, Петър Витанов, Жорди Гомез

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за 5-тия кръг в Първа лига и 4-тия във Втора лига. В нарядите не присъстват тримата съдии, които бяха главни действащи лица при загубата на Левски от Верея в Стара Загора. Главният рефер Владимир Вълков и помощниците му Георги Калудов и Емил Иванов зачетоха гол от засада на заралии и не признаха чисто попадение на „сините“. Затова и през уикенда няма да ги видим по родните терени. Това важи и за съдийският наблюдател на двубоя от „Трейс Арена“ Кольо Данев.

Ивайло Стоянов също продължава да е аут от наряди след фрапантните си грешки в дербито ЦСКА – Лудогорец от втория кръг на сезона.

Иначе през уикенда Битката за Тракия между Берое и Ботев Пд ще бъде ръководена от Николай Йорданов, а малкото столично дерби Септември – ЦСКА е поверено на депутата Стефан Апостолов.

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ ПЪРВА ЛИГА 5-ТИ КРЪГ

11 Авг 2017 г. Петък 18:15 ч.
ПФК Черно море – ПФК Славия АД

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Георги Йорданов Дойнов
4-ТИ:    Пламен Хинков Хинков    ДАС1:    Петър Кирилов Костадинов     ДАС2:    Стефан Демирев Павлов
СН:    Димитър Панайотов Костов

11 Авг 2017 г. Петък 21:00 ч.
Септември София – ПФК ЦСКА–София

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Петър Николов Джугански    ДАС1:    Георги Кънчев Димитров    ДАС2:    Станимир Лозанов Тренчев
СН:    Йордан Динков Сталев

12 Авг 2017 г. Събота 18:15 ч.
Етър – ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Станимир Илков Илков
4-ТИ:    Йордан Петров Петров    ДАС1:    Станислав Георгиев Тодоров    ДАС2:    Валентин Станчев Железов
СН:    Георги Крумов Виделов

12 Авг 2017 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД – ФК Верея

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Мартин Иванов Димитров    ДАС1:    Георги Милков Гинчев    ДАС2:    Димитър Иванов Желязков
СН:    Георги Генов Нарлев

13 Авг 2017 г. Неделя 18:45 ч.
ПФК Берое ЕАД – ПФК Ботев АД

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Борислав Николаев Колев    ДАС1:    Станислав Тошев Ставров    ДАС2:    Валентин Георгиев Станчев
СН:    Веселин Богданов Йорданов

13 Авг 2017 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Левски АД – ФК Дунав 2010

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Николай Георгиев Георгиев
4-ТИ:    Младен Маринчев Маринов    ДАС1:    Мартин Емилов Стоименов    ДАС2:    Радослав Петров Гидженов
СН:    Йордан Веселинов Гулев

14 Авг 2017 г. Понеделник 20:30 ч.
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД – Витоша

ГС:    Ангел Детелинов Баялцалиев    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Георги Петров Георгиев    ДАС1:    Петър Стефанов Доровски    ДАС2:    Иван Георгиев Пенчев
СН:    Радан Василев Мирянов

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ ВТОРА ЛИГА 4-ТИ КРЪГ

12 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
Струмска слава – Марица

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов
СН:    Крум Добринов Стоилов

12 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
Локомотив София – Монтана

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН:    Деница Павлова Крумова

12 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД – ФК Оборище Панагюрище

ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Радостин Зафиров Шиков    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов
СН:    Атанас Петров Бозев

12 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
Черноморец Балчик – Ботев Враца

ГС:    Никола Илиянов Атанасов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Милко Илиев Георгиев

12 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Поморие – ФК Ботев Гълъбово 1945

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Атанас Иванов Делчев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов
СН:    Асен Йорданов Николов

13 Авг 2017 г. Неделя 18:00 ч.
Несебър – ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Вангел Борисов Вангелов    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Георги Николов Николов
СН:    Стоян Иванов Вътев

14 Авг 2017 г. Понеделник 18:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица – Царско Село

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов
СН:    Георги Спасов Славов

коментар

  • ФЕН НА ТЕЛЕШКО ВАРЕНО

    11.08.2017 at 15:24

    КАКВИ ГАВРИ БЕ??
    ЗАРАДИ ТОЯ КРАВЕШКИ ОБОР КЕНЕФСКИ МАСА БЪЛГАРСКИ ОТБОРИ СА СИ ИЗПАТИЛИ,ГАВРА,
    ДА СЕ МАХАТ ТИЯ ДЪРЖАВНИТЕ ХРАНТУТНИЦИ,
    НАМЕРИ СЕ НАЙ НАКРАЯ НЯКОЙ КОЙТО ДА ИМ ОТРЕЖЕ ГЛАВИТЕ,ЕВАЛА НА ТОЯ СЪДИЯ…..

    Reply

Напишете коментар

Вашият e-mail адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани със *