След 10 гола в два мача, Белчев пак недоволства от ЦСКА! Треньорът каза каква е следващата му цел за подобряване на отбора

7 Dni Futbol06.08.201717060
ЦСКА - Локомотив Пловдив, Стамен Белчев

Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев направи интересно изказване след победата с 4:1 над Локо Пд, като обяви, че е доволен от първите 45 минути днес, но за пореден път намери и слабости в играта на тима си. Той намекна и, че от тук нататък ще се работи върху пресирането на съперника и представянето в защита.

„Доволен съм от резултата, първото полувреме. Необяснимо бяхме отпуснати през второто и не показахме истинските си възможности. Имахме два гола преднина и може би очакваха да е лесно. Когато Локо не е пресиран, има футболисти, които може да играят добре. Трябва да подобрим играта в защита, там имам претенции. Стояхме далече от противника, не направихме подготовка за преса, но нека остане за съблекалнята това.

Ранният гол винаги е добре да го има и след него имахме повече пространства, а от там вкарахме и втори гол. Имахме още възможности. Не се притеснявам от нищо, ако във всяка една среща отборът дава всичко от себе си. Локо Пд направи равенства с Левски и Лудогорец, нямаха загуба до днес. Харесва ми, че вкарахме 10 гола за 2 мача, но не ми харесва, че пуснахме 3“, каза Белчев и коментира предстоящият съперник Септември накратко.

„Никой отбор не трябва да се подценява, Септември събра добри футболисти и е въпрос на време да постигнат синхрон и добри резултати.“