Юноша на Левски отново герой за Локо (София)

7 Dni Futbol05.08.201701
Локомотив София - Ботев Враца, Илия Димитров, Атанас Фиданин

Юношата на Левски Илия Димитров отново стана герой за Локомотив (София), след като вкара победното попадение за успеха с 2:1 в гостуването на Оборище (Панагюрище).

Преди това Николай Цветков вкара първото си попадение за „железничарите“ от фаул още в третата минута, а Петър Тончев изравни от дузпа в 54-ата минута за „войводите“. Димитров бе точен в 78-ата минута, като втори пореден мач носи трите точки на столичани.

В началото на седмицата Димитров бе точен в 93-ата минута за победата с 1:0 над Ботев (Враца). Вторият пореден успех на тима воден от Младен Додич изкачи Локомотив на върха с шест точки. Толкова имат и Ботев (Враца), и Ботев (Гълъбово).

„Войводите“ останаха с четири точки, а поражението бе първо за Георги Чиликов начело на Оборище. Бившият нападател на Левски все още няма победа на „Орчо Войвода“, а само една точка от две срещи