Само в 7DniFutbol.bg

Вижте пълната програма за Първа лига

7 Dni Futbol22.06.20171541

Дербито Левски – ЦСКА ще затвори първият етап от  футболната 2017 г. в Първа професионална лига. По системата Бергер, по която се тегли днешният жребий, се определи, че „сините“ ще са символичен домакин на първата среща между двата тима за сезон 2017/18 г., а в последният редовен кръг от пролетния полусезон „червените“ ще имат това предимство.

ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА ПЪРВА ЛИГА ЗА ЕСЕН 2017/18.

I кръг

14-17 юли 2017 г.:
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София)
Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград)
Септември (София) – Дунав 2010 (Русе)
Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора)
Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Етър ВТ (Велико Търново) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

II кръг

ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)
Витоша (Бистрица) – Етър ВТ (Велико Търново)
Верея (Стара Загора) – Черно море (Варна)
Дунав 2010 (Русе) – Берое (Стара Загора)
Пирин (Благоевград) – Септември (София)
Славия 1913 (София) – Ботев (Пловдив)

III кръг

Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София)
Септември (София) – Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) – Пирин (Благоевград)
Черно море (Варна) – Дунав 2010 (Русе)
Етър ВТ (Велико Търново) – Верея (Стара Загора)
Левски (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив)

IV кръг

ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 (Разград)
Верея (Стара Загора) – Левски (София)
Дунав 2010 (Русе) – Етър ВТ (Велико Търново)
Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) – Септември (София)

V кръг

Септември (София) – ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София)
Етър ВТ (Велико Търново) – Пирин (Благоевград)
Левски (София) – Дунав 2010 (Русе)
Лудогорец 1945 (Разград) – Верея (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Витоша (Бистрица)

VI кръг

ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Верея (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Дунав 2010 (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)
Пирин (Благоевград) – Левски (София)
Славия 1913 (София) – Етър ВТ (Велико Търново)
Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)
Септември (София) – Берое (Стара Загора)

VII кръг

Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)
Черно море (Варна) – Септември (София)
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Пловдив)
Левски (София) – Славия 1913 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) – Пирин (Благоевград)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Верея (Стара Загора)

VIII кръг

ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора)
Дунав 2010 (Русе) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Пирин (Благоевград) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) – Левски (София)
Септември (София) – Етър ВТ (Велико Търново)
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)

IX кръг

Черно море (Варна) – ЦСКА (София)
Етър ВТ (Велико Търново) – Берое (Стара Загора)
Левски (София) – Септември (София)
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Пирин (Благоевград)
Верея (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе)

X кръг

ЦСКА (София) – Дунав 2010 (Русе)
Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора)
Славия 1913 (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Ботев (Пловдив) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Септември (София) – Лудогорец 1945 (Разград)
Берое (Стара Загора) – Левски (София)
Черно море (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново)

XI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) – ЦСКА (София)
Левски (София) – Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Септември (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Пловдив)
Верея (Стара Загора) – Славия 1913 (София)
Дунав 2010 (Русе) – Пирин (Благоевград)

XII кръг

ЦСКА (София) – Пирин (Благоевград)
Славия 1913 (София) – Дунав 2010 (Русе)
Ботев (Пловдив) – Верея (Стара Загора)
Септември (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград)
Етър ВТ (Велико Търново) – Левски (София)

XIII кръг

Левски (София) – ЦСКА (София)
Лудогорец 1945 (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Берое (Стара Загора)
Верея (Стара Загора) – Септември (София)
Дунав 2010 (Русе) – Ботев (Пловдив)
Пирин (Благоевград) – Славия 1913 (София)

коментар

  • ФЕН НА ТЕЛЕШКО ВАРЕНО

    22.06.2017 at 13:35

    АМА ТЕЗИ ОТ СУХАТА РЕКА ЗАЩО ЩЕ ИГРАЯТ… ТЕ МАЙ УМРЕХА.. И ДА СИ ПУСНАТ ВОДАТА В СУХАТА РЕКА ЧЕ СМЪРДЪТ НА ГНИЛО,ДА СЕ ПОДМИЯТ МАЛКО ЧЕ 13-Я КРЪГ ЩЕ СА 13-ТАТА ГОДЕНИЦА НА ПРИНЦА ОТ БОРИСОВАТА ГРАДИНА,НЯМА ДА МУ ЦАПАТ ШПАГАТА С ФЕКАЛИИ

    Reply

Напишете коментар

Вашият e-mail адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани със *