Лудогорец изби комплекси срещу аматьори (Снимки)

7 Dni Futbol17.06.2017220

Лудогорец наказа Евроколеж Пловдив с 15:0, за да всее респект в бъдещите си евросъперници. Във втората си контрола в Смолян в рамките на по-малко от 24 часа, разградчани не се смилиха над съперника и още преди почивката водеха с 8:0.

Върджил Мисиджан се отчете с хеттрик. Вандерсон откри в третата минута, след което заваляха голове през няколко минути – на Кампаняро, на Кафу, Ц.Петров, Пауло, Саша, Паломино и Кафу отново точно преди почивката.

През второто полувреме се разписаха Мисиджан, Д.Александров, Кешеру, Кишада, още два пъти Мисиджан и накрая отново Кешеру.

Евроколеж стартира тепърва своята подготовка за сезона в Трета югоизточна лига, на 2 юли.