Берое и Дунав врътнаха зрелищно реми под Аязмото

7 Dni Futbol16.06.2017110

Берое и Дунав завършиха наравно 2:2 вконтрола, играна в Стара Загора. Гостите откриха резултата в 20-ата минута с гол на Бирсент Карагарен. Ерик Почански изравни в 57-ата минута, а Камен Хаджиев бе точен в 72-ата минута с глава при дебюта си с фланелката на старозагорския тим, за да направи обрата пълен – 2:1. Преслав Петров възстанови равенството секунди преди последния съдийски сигнал.

Проби в отбора на Берое кара Александър Хардалов, който започна като ляв бек в днешната среща. Мартин Райнов носеше капитанската лента, пише официалният сайт на старозагорци.

Ето и как паднаха головете:
В 20-ата минута Андреас Васев проби от ляво, навлезе в наказателното поле, центрира по земя, където Бранимир Костадинов пропусна за Карагерен, който бе точен за 0:1.

В 57-ата минута Надим Ангелов намери Емин Ахмед в средата на терена, той пусна в ляво за Веселин Пенев, пред който имаше пространство. Бранителят центрира, след като Станчев не успя да овладее топката попадна в Ерик Почански, който финтира отбраната на Дунав и прати топката в мрежата за 1:1.

В 72-ата Денислав Станчев центрира страхотно от пряк свободен удар при който топката бе заложена на 1-2 метра от аут линията. Камен Хаджиев засече с глава и се разписа за 2:1.

Минута преди края на редовното време топката попадна в Преслав Петров в наказателното поле на Берое, той се измъкна добре и прати топката в мрежата за 2:2.