София е на крака! Звездното шоу на Бербатов и Фиго остави без дъх зрителите на „Васил Левски“ (Снимки)

7 Dni Futbol14.06.201780

Отборите на Димитър Бербатов и Луиш Фиго направиха зрелищно 3:3 в благотворителен мач, игран на „Васил Левски“. Срещата, която беше уважена от над 35 хил. души, бе организирана с цел да бъдат събрани средства в подкрепа на децата от фондацията на българския нападател.

Срещата на „Васил Левски“ започна вихрено. Още в 4-ата минута Давид Трезеге изведе отборът на All Stars напред в резултата с фамозно попадение. Французинът се разписа с удар от въздуха след пас на Луиш Фиго. Само пет минути по-късно равенството в мач беше възстановено. Гигс центрира към Бербатов, той свали към Роби Кийн, но Карлос Марчена си заби автогол в опит да изчисти.
All Stars отново поведе в 11-ата минута, когато Салгадо пусна хитър пас към Трезеге и той от близка дистанция прати топката във вратата на Дейвид Джеймс.

В самия край на първата част тимът на United Stars отново изравни.  Бербатов навлезе отдясно и подаде перфектно успоредно на голлинията към Роби Кийн, който от два метра засече във вратата.

През втората част двата извършиха куп смени, като на терена се появиха всички футболисти. Качеството на игра обаче и за миг не спадна и през вторите 45 минути зрителите видяха още 2 гола.

В 54-ата минута Шимао Саброса беше изведен сам срещу Дейвид Джеймс и с лекота направи 3:2. Равенството беше възстановено само 13 минути по-късно. Мартин Петров проби по лявото крило и пусна към Роби Кийн, който на празна врата оформи крайния резултат в мача.