ЦСКА се пребори с кошмара „7“ в името на Динко

7 Dni Futbol23.08.201520

Доминацията на ЦСКА в Югозападната В група продължава с пълна сила. Футболистите на Христо Янев премазаха гостуващия Чепинец Велинград със 7:0 и така затвърдиха още повече лидерската си позиция в третия ешелон. С по два гола за успеха с иначе ненавижданото на „Армията“ число 7 се отчетоха Костадин Хазуров и влезлият като смяна Павел Головодов, а освен тях точни още бяха Йордан Йорданов, Борис Галчев и Самир Аясс.

Преди началото на срещата футболистите и феновете по трибуните отдадоха почит на починалата „червена“ легенда Динко Димитров с минута мълчание. После „армейците“ буквално сгънаха съперника си в първите минути и реално срещата приключи още преди изминаването на първия четвърт час