Стамен Белчев с нов смел ход! Треньорът гласува доверие на 18-годишен талант срещу Дунав

7 Dni Futbol13.12.201604

Тонислав Йорданов ще попадне в групата на ЦСКА за мача с Дунав. Двубоят, който е последен за „червените” през 2016 година, ще стартира в петък от 14:30 часа на „Армията”.

18-годишният талант започна вчера тренировки с представителния тим на 31-кратните шампиони, след като Милчо Ангелов се контузи при 0:0 срещу Локомотив в Горна Оряховица. Не е изключено младокът да се появи в игра през второто полувреме в срещата с русенци.

Роденият на 27 ноември 1998 година Тонислав е основен футболист в националния  отбор до 19 години. Той отбеляза два гола при победата над Дания с 3:1, като по този начин тимът се класира за елитния квалификационен кръг за Евро 2017.