Младоците от „червения“ дубъл мушнаха два на Царско село, но отнесоха 4 за край на годината (СНИМКИ)

7 Dni Futbol12.12.201630

ЦСКА II загуби последния си мач за годината от отбора на Царско село. Армейците излезнаха на терена на комплекс „Царско село“ в силно обновен състав, поради ангажименти на титулярите към първия отбор и U19. През първото полувреме домакините от Царско село поведоха с 2:0. През втората част мачът продължи с трети гол за Царско село, след което Жулиан Манолов върна едно попадение за ЦСКА II. До края на мача двата отбора си размениха по още един гол, като за ЦСКА точен бе Мартин Симеонов.

Срещата изгледаха бившият треньор на Царско село Тодор Янчев и Емил Велев – Кокала, който в момента е начело на Оборище.

За „червения“ дубъл това беше пета поредна загуба и от челото на класирането те се сринаха до 7-о място с 24 точки. Царско село пък е 8-и със същия актив, но по-лоша голова разлика.