„Червеният“ дубъл се срина и на „Армията“! Профукана дузпа беляза четвъртата поредна загуба

7 Dni Futbol05.12.201600

Дублиращият състав на ЦСКА допусна четвърта поредна загуба във Втора лига и не успя да се доближи отново до лидерите в класирането. На „Българска армия“ момчетата на Ивайло Станев загубиха с 0:1 от Созопол след гол на Тафраджийски в 23-та минута. „Червените“ можеха да изравнят още до края на полувремето, но Георги Минчев пропусна дузпа в 37-та минута. Ангел Лясков пък се контузи и бе принудително заменен Мартин Симеонов.

През второто полувреме пропуски пред вратата на Созопол направиха всички нападатели в червено, начело с Минчев и Павел Головодов, а в последните минути и стражът на гостите се отличи с две ключови намеси.

Загубата остави ЦСКА-2 на шестото място във Втора лига с 24 точки, а Созопол събра актив от 29 и се намести в челната тройка.