Страшен бой в „Надежда“! Локо (София) размаза Левски в шеста глуха

7 Dni Futbol04.12.201640

Локомотив (София) записа най-голямата си победа от началото на сезона във Втора лига. Железничарите не показаха капка милост към тоталния аутсайдер в първенството Левски (Карлово) и го размаха с 6:0 в „Надежда“.

Даниел Пеев откри резултата още в 8-та минута, а до края на полувремето се разписаха Димитър Георгиев и Александър Горанов, за да се приберат домакините с класическа преднина на почивката. В съблекалнята явно е взето решение за тотално прегазване и Локото вдигна още повече оборотите през втората част. Освен половин дузината пропуски, Георгиев вкара втория си гол в мача, а Владислав Мисяк и Калоян Бонев също се разписаха за крайното 6:0. Любопитен момент имаше при четвъртия гол, когато изританата от Георгиев топка намери дупка в мрежата и направо излетя извън терена.

Втората поредна победа изкачи Локото до 8-о място с 21 точки, на 6 от третия Витоша (Бистрица). Момчетата от Карлово пък остават на дъното с едва 6 точки от 16 мача и са се засилили сериозно към скоростно завръщане при аматьорите.