Ето още колко точно мача агитката на Берое ще търпи отбора

7 Dni Futbol29.09.201600

Феновете на Берое продължават да негодуват от слабото представяне на отбора напоследък. Тимът закъса в първенството и отпадна от турнира за купата след 0:2 срещу втородивизионния Септември. Унизителното 0:4 срещу ЦСКА не може да бъде оправдано само с безобразните съдии.
Част от агитката проведе още една среща с футболистите и им обяви, че дава още три мача реверанс да оправят играта и да подобрят резултатите. Иначе ще свалят напълно доверието си от треньор и отбор.
А на Берое предстоят три трудни мача – две домакинства срещу Черно море и традиционния съперник Ботев Пловдив, а между тях гостуване на лидера Левски.
За петъчния мач срещу Черно море вероятно Берое отново няма да разчита на един от най-опитните си футболисти – левия защитник Веселин Пенев. Той е с болежки в ахилеса и за пълното му възстановяване са необходими от две до три седмици. Пенев пропусна вече мачовете срещу Септември за купата и гостуването на ЦСКА.
Проблемът пред треньорския щаб е, че няма адекватен заместник на Пенев и отново ще се експериментира.