Локо (Пловдив) помля от бой аматьори

7 Dni Futbol20.09.201600

Локомотив (Пловдив) се класира за 1/8-финалите за Купата на България. В 1/16-финал тимът разби Черноморец (Балчик) с 5:2 като гост.

Първото попадението за пловдивчани бе дело на Веселин Марчев в 12-ата минута. В 38-ата минута Александър Попов от домакините изравни резултата след удар с глава. Малко след това „черно-белите“ отново излязоха напред в резултата с попадения на Димитър Велковски и Веселин Марчев. И за за двата гола асистира Умарбаев.

През второто полувреме Локомотив вкара още два гола. Националът Мартин Райнов се разписа за 4:1 в 70-ата минута, а Осама Рашид покачи на 5:1 в последната минута. Остана време и за второ попадение за домакините, дело на Румен Александров.