Босът на Славия отвратен от съдийските тесли срещу Лудогорец: Разградското клане задмина Баташкото

7 Dni Futbol19.09.201612

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов взе отношение към мача Лудогорец – Славия (3:1) в Разград през уикенда. Той се изказа доста остро към реферите и ръководството на футболния съюз.

Резултатът в Разград беше открит от Козмин Моци от дузпа, отсъдена от рефера Николай Йорданов в 13-ата минута. В 44-ата Вандерсон ус.двои. След почивката Стефан Велков намали, а Кафу фиксира крайния резултат 15 минути преди края.

„Имаше Баташко клане, но то беше заменено от Разградско клане. Завършихме мача с 9 човека заради контузии, а за виновниците от Лудогорец нямаше и жълт картон. Това е скандално!“, избухна Стефанов пред „България Днес“.

„Крайно време е Борислав Михайлов да се опомни и да се сложи край на всичко това“, призова Венци Стефанов.