Дубълът на ЦСКА разпра Левски

7 Dni Futbol13.09.201600

Дублиращият отбор на ЦСКА победи с 3:0 като гост на Левски (Карлово) в мач от петия кръг на Втора професионална лига. Срещата се изигра в град Хисаря.

През първото полувреме липсваха по-сериозни положения пред двете врати. Втората част започна по-динамично и в 50-ата минута след центриране на Михаил Кулов Павел Головодов засече топката с глава и откри резултата. Последва натиск на домакините, но вратарят Слави Петров се справи отлично с атаките на домакините.

В 87-ата минута след страхотен 50-метров рейд Красимир Станоев елиминира няколко бранителни и с техничен удар извън наказателното поле покачи на 2:0. В 90-ата минута Милчо Ангелов оформи крайното 3:0 след прецизно изпълнение на пряк свободен удар.