Унижение, срам, позор, резил, рев и отказване! Името ЦСКА никога не е виждало подобно нещо

7 Dni Futbol08.09.201605

Формированието ЦСКА 1948 донесе невиждан и небран никога до сега срам в историята на клуб, в чието име греят четирите букви. Загуба с 1:15, разревали се играчи и един напуснал терена самоволно преди края на мача! Това се случи в първият официален двубой в историята на клуба, който претендира да е „автентичен“, а в крайна сметка се оказа позор за името, което носи.

Юношите старша на възраст на ФК Летище, както е известен сред феновете отбора, отнесоха страховития бой от БМ Спорт на стадион „Бонсист“ в столицата, а резултатът беше 0:6 само до края на първата част. Резилът набъбна с още 9 попадения през второто полувреме, но поне децата на Ангел Рангелов върнаха един гол. Едно от тях обаче не издържа на унижението и напусна терена преди последният съдийски сигнал. Негови съотборници плакаха от срам.

Трябва да се отбележи и, че 1948 едва събра отбор за дебютния си мач, в тимовия лист имаше записан едва един резервен състезател. Дори бяха привикани деца от наборите 1998 до 2004, за да се изиграе двубоя, а да не бъде записана служебна загуба. Като се замисли човек, по-добре така да беше станало.