Голяма новина и от Подуяне! Левски разкара Венцислав Христов

7 Dni Futbol07.09.201651

Нападателят Венцислав Христов вече не е част от Левски. Двете страни се разделят по взаимно съгласие, считано от днес, обявиха от клуба.

Треньорът Люпко Петрович постепенно зачеркна Христов, като дори го извади от групата за мача с Верея преди паузата в шампионата. Наставникът мотивира решението си с това, че играчът не се е старал достатъчно в заниманията и, ако иска да получи шанс, ще трябва да промени поведението си в тренировките.

Припомняме, че през миналата седмица от „Герена“ отказаха оферта от Урал за Венци Христов, а след това и самият футболист отказа второто предложение от руския клуб.

Христов направи фурор със синята фланелка през пролетта на миналия сезон с 8 гола в 15 мача. След идването на Люпко Петрович той обаче няма гол в официален мач. Нападателят имаше и проблеми с феновете, които на няколко пъти искаха обяснения от него за играта му, а след равенството 2:2 с Локо Пд на „Лаута“ тарторите дори му изчетоха 15-минутно конско.