Юношите на ЦСКА изпуснаха драматично трите точки срещу Пирин

7 Dni Futbol27.08.201610

Отборите на Пирин Благоевград и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в среща от втория кръг на Елитната ни юношеска група до 17 г.

Двубоят на базата в Рилци бе равностоен и много здрав, пълен с обрати и много драматичен край. Само след три минути игра възпитаниците на Васил Петров поведоха с гол на Ивайло Михайлов и запазиха преднината си до края на полувремето.

В 56-ата минута страхотен пробив на Чуканов завърши с точен пас към Борислав Будинов и той отблизо изравни. Само две минути преди края на двубоя влезлият като резерва Георги Георгиев изведе гостите напред в резултата. Момчетата от Благоевград не се отказаха и третата минута на даденото от рефера от Перник Димитър Димитров продължение изравниха резултата.

След центриране от фаул, последва разбъркване в наказателното поле на гостите и капитанът на Пирин Димитър Митев с точен удар оформи и крайното 2:2.