Манолев се сбогува с Премиер лигата и Кубан

7 Dni Futbol27.05.201620

Българският футболист Станислав Манолев изигра последният си мач за руския Кубан Краснодар и няма да го запомни с нищо хубаво. Манолев изкара пълни 90 минути при поражението с 0:2 от Том (Томск) в баража-реванш за място в Премиер лигата и с общ резултат 1:2 тимът от Краснодар изпадна във втора дивизия.

Попаденията за Том, където до завръщането си в Левски играеше Живко Миланов, отбелязаха Башкиров и Чуперка през второто полувреме. В последните минути попадение на Кубан беше отменено заради нарушение в атака.

Договорът на Станислав Манолев с Кубан изтича и няма да бъде подновен. Десният халф-бек за пореден път през последните 3 години ще трябва да сменя отбора и да търси място, на което да си възвърне формата, която го направи един от най-добрите футболисти на България преди дупката, в която изпадна.