“Синя” издънка наказа “бедняците” на Дерменджиев в Казахстан

7 Dni Futbol31.05.20182510
Витоша Бистрица - Лудогорец, Георги Дерменджиев

Воденият от Стойчо Младенов Кайсар допусна първа загуба от шест кръга насам в първенството на Казахстан. Тимът от Кизилорда отстъпи с 0:2 като домакин на Астана.

Патрик Твумаси откри резултата за гостите в 22-ата минута, а в 65-ата Мужиков оформи крайното 0:2.

Закъсалият финансово Ордабаси с Георги Дерменджиев начело падна 0:2 от опашкаря Атирау у дома. Женкович откри резултата в 25-ата минута. Бившият нападател на Левски Бабатунде Адениджи откри головата си сметка за новия си клуб минута преди края, с което фиксира крайния резултат.

Ордабаси заема 4-о място във временното класиране с 19 точки, докато Кайсар е 9-и с 12 пункта. Лидер е Астана с 37 точки.