Недялков блести в дебюта си в МЛС и за малко да се сбие! Асистенция в стил „Иниеста” бе бисерът в класика над шампион (Видео)

7 Dni Futbol19.03.201810060
цска славия шикози чикози мба недялков

Националът Антон Недялков най-накрая дебютира в МЛС! Бившият играч на ЦСКА и неговият Далас се наложиха с класическото 3:0 над Сиатъл.

Любимецът на Сектор “Г” записа цял мач, като дори се отчете с асистенция. В 63-ата минута на мача той подаде Роланд Ламах пас в стил “Андрес Иниеста”, който свари неподготвена защитата на гостите. Само няколко минути по-късно обаче Недялков показа балканския си нрав и влезе в разправия с противников футболист. За щастие на Недялков обаче главният рефер му показа само жълт картон.

Ламах откри резултата още в 20-ата минута, а в 58-ата минута голмайсторът асистира за попадението на Максимилиано Юрити.