Ботев се завърна на върха във Втора лига! Бивш нападател на Монтана носи победата на врачани над Поморие

7 Dni Futbol17.03.2018930
ботев враца

Ботев (Враца) поне временно се завърна на първото място във Втора професионална лига, след като спечели с минималното 1:0 домакинството си на коравия състав на Поморие в среща от 21-вия кръг на шампионата.

Единственото попадение на стадион “Христо Ботев” във Враца реализира бившият нападател на Монтана Петър Атанасов, който се разписа в 65-ата минута.

С победата момчетата на старши треньора Сашо Ангелов се изравниха на върха с Царско село. Двете селекции имат по 44 точки в актива си, но двубоят на “царете” този кръг тепърва предстои.

В понеделник футболистите на Веселин Великов гостуват край морето – на Созопол, и при точка или три отново еднолично ще заемат лидерската позиция във втория ешелон на България.