Белия върна забравен чужденец сред титулярите (Съставите на Септември и Ботев Пд)

7 Dni Futbol25.11.201700
витоша ботев пловдив густаво

Станаха ясни съставите на Септември и Ботев Пд за днешния първи двубой от елита, който стартира от 13 ч. на националния стадион “Васил Левски”.

Домакините стартират с познатите вече 11, които записаха 4 победи и загуба в последните си 5 мача. В редиците на пловдивчани прави впечатление завръщането сред титулярите на позабравеният бразилец Густаво Афонсо. За последно той започна мач от първата минута в 11-ия кръг на 30 септмври при победата с 2:4 като гост на Витоша.