Краев избухна с шедьовър за купата на Дания (Видео)

7 Dni Futbol26.10.20176750
1

Националът Божидар Краев отбеляза втория си гол в Дания. В турнира за купата на страната бившият офанзивен халф на “Левски” оформи победата на “Мидтиланд” с 3:0 като гост на “Одензе” в 1/8-финален мач. Краев влезе като смяна в 80-ата мин. Той се разписа 7 мин по-късно, пише “24 часа”.

Първото си попадение за “Мидтиланд” българинът отбеляза на 29 юни при погрома с 6:1 над “Дери Сити” в първия мач от I квалификационен кръг на Лига Европа. Така за общо 158 игрови минути във всички турнира Краев вече има 2 гола.

“Левски” получи 500 000 евро от датския тим за него.

“Много съм щастлив, че вкарах и дебютирах в турнира за купата на Дания. С работа можеш да постигнеш всичко. Радвам се, че получих шанс да играя”, заяви Краев след мача в Одензе.

На снимката: Съотборниците му са се скупчили около Краев след попадението му в 87-та минута